Mrazírny a chladírny

Seaberg s.r.o. nabízí skladování v mrazírenském skladu v Příšovicích.
Mrazírny mají výhodné umístění u dálnice E10 mezi Prahou a Libercem v obci Příšovice, která se nachází 70 km od Prahy v Libereckém kraji.

Areál mrazíren nabízí nejen mrazírenské sklady, ale i chlazené sklady s řízenou teplotou. Mrazírny mají veterinární osvědčení pro sklad mražených potravin CZ 51960045. Teplota mražení je -18°C, případně jiná dle konkrétních požadavků klienta. Je možné mražení mnoha druhů výrobků (mražené potravinářské výrobky, chlazené produkty, nepotravinářské zboží, ovoce, zelenina atd.)
Mrazírny nabízejí regálový i blokový systém, možnost uskladnění EURO palet či nestandardních palet, kompletní skladový servis (vykládka/nakládka zboží), skladování třídění zboží dle potřeb zákazníka, kompletování zboží na palety, kompletace palet, vedení skladové evidence na PC, podklady pro inventarizaci, možnost okamžitého zjištění stavu skladu a měsíční odsouhlasení stavu zboží.
Sklady jsou vybaveny manipulační technikou a odborným personálem. Manipulace je prováděna vysokozdvižnými vozíky, v případě potřeby ručně.

Kapacita mrazíren je 2100 m2, 9500 m3 v 7 halách.

Prosazujeme ke svým obchodním partnerům individuální vztah. Jsme v kontaktu s několika dopravci, kteří by v případě zájmu zákazníků prováděli rozvoz zboží.